Донька Тимошенко не повинна очолювати список "Батьківщини" - Бекешкіна

369
Донька Тимошенко не повинна очолювати список 'Батьківщини' - Бекешкіна

Директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучерева Ірина Бекешкіна вважає, що донька Юлії Тимошенко Євгенія Карр не повинна очолювати список партії "Батьківщина" на майбутніх виборах, хоча деякі експерти це припускають.

Видео дня

"Я думаю, що це дурниця, звичайно, тому що виборчий список повинен очолювати політик, а не просто діти. Таких речей не можна робити, це не європейський підхід взагалі", - заявила Бекешкіна. Вона припустила, що така ідея могла виникнути в когось, аби зберегти у виборчому бюлетені в дужках прізвище Тимошенко, але, за словами експерта, в цьому немає сенсу.

За словами Бекешкіної, згідно з даними соціологічних опитувань, найбільшу ідентифікацію, або впізнаваність, без лідера мають "Батьківщина" і Партія регіонів. "Майже немає різниці, ставити лідера чи не ставити у "Батьківщини", і майже немає - у Партії регіонів", - сказала експерт.

Відповідаючи на запитання щодо перспектив Карр у політиці взагалі, Бекешкіна зазначила, що наразі не можна оцінювати шанси людини, яка поки що нічого в політиці не зробила. Водночас експерт нагадала, що свого часу було дуже багато розмов, що Лесю Оробець включили до списку НУ-НС лише тому, що вона є донькою загиблого Юрія Оробця, але вона стала дуже яскравим кваліфікованим політиком.

"З іншого боку, про деяких дітей ми нічого так і не знаємо - вони депутати, але абсолютно нічим себе не проявили. Я б сказала: бути чиєюсь дитиною - це, можливо, додатковий шанс, але тут все залежить від людини. Не можна робити висновку зможуть вони стати політиками чи ні на тій підставі, що це чиїсь діти. Це питання відкрите", - підсумувала Директор Фонду "Демократичні ініціативи".