УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

До справи Тимошенко залучено нового адвоката

291
До справи Тимошенко залучено нового адвоката

Колишній Прем’єр-міністр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко залучила для захисту в газовій справі нового адвоката Миколу Титаренка. Нині він разом із Тимошенко перебуває на засіданні щодо кримінальної справи, порушеної проти колишньої глави уряду.

Видео дня

"Для того, щоб по суті розглядати справу, треба, по-перше, пройти всі процедури підготовки досудового розгляду. Ви знаєте, що нам для ознайомлення зі справою дали лише кілька тижнів. Саме тому до справи буде залучено нового адвоката", – заявила Юлія Тимошенко перед початком судового засідання. Колишній Прем’єр-міністр також зазначила, що цей адвокат поки не ознайомлений зі справою, тому буде заявлено клопотання про необхідність його ознайомлення зі справою.

Під час засідання Юлія Тимошенко пояснила, що інший її захисник, народний депутат від фракції БЮТ Сергій Власенко 4 липня відбув у закордонне відрядження, щоб мати змогу отримати консультацію та аудит "стосовно обставин кримінальної справи по газу", і імовірно буде у відрядженні до кінця тижня. Юлія Тимошенко звернулася до суду з проханням відкласти засідання суду через відсутність Сергія Власенка.