УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Деякі опозиційні сили дуже бажають арешту Тимошенко - Шкіряк

195
Деякі опозиційні сили дуже бажають арешту Тимошенко - Шкіряк

Лідер громадянського об'єднання "Новий Київ", голова Соціально-Християнської партії Зорян Шкіряк вважає, що деякі опозиційні лідери "не для преси" були б раді арешту Юлії Тимошенко, повідомляє прес-служба політика.

Видео дня

"Я не сумніваюся, що деякі опозиційні сили хотіли б бачити Тимошенко за гратами. І цьому є просте пояснення. Їм потрібно відсторонення від виборів головного політичного конкурента на електоральному полі. Головне завдання - "залізти" в нішу, яка утвориться в разі обезглавлення "Батьківщини".

Вони прекрасно розуміють, що без Юлі політичне майбутнє БЮТ стане досить примарним, і спробують цим скористатися", - впевнений політик.

Зорян Шкіряк додав: "Ні для кого не секрет, що деякі "опозиціонери" кулуарно співпрацюють з владою. Я не виключаю, що вже сьогодні ведеться робота з організації "правильних" виборів-2012, де буде узгоджена з Банковою опозиція, призначені "нові-старі" лідери, з якими буде підписаний "контракт на критику влади". Ці опозиціонери зайдуть в парламент рівно на стільки, щоб зберігати статус-кво, але не заважати Януковичу формувати конституційну більшість", - підсумував політик.

Зорян Шкіряк упевнений, що давно пора забути старі образи, відкинути амбіції і спробувати разом реалізувати спільну програму дій щодо протистояння антинародній владі.

"Щиро шкода, що у важкий для країни момент опозиційний табір замість простягнутої один одному руки, демонструє повну антипатію до подій, що відбуваються, або обмежується шаблонними заявами замість реальної допомоги. Саме в такі моменти влада тріумфує", - завершив політик.

Зорян Шкіряк висловив упевненість в тому, що не дивлячись ні на що, судилище над Юлією Тимошенко може стати "коктейлем Молотова" для Януковича, і незабаром українське суспільство підніметься на реальну боротьбу, результатом якої стане падіння правлячого режиму.