УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Богословська:"В нас не було іншого шляху, як сформувати більшість"

237
Богословська:'В нас не було іншого шляху, як сформувати більшість'

Влада готова співпрацювати з опозицією, щоб покращити рівень життя українців та подолати наслідки світової економічної кризи. Таку думку висловила народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Інна Богословська.

Видео дня

За її словами, сьогодні провладна більшість у парламенті робить все для того, щоб покращити рівень життя українців, покращити економіку та мінімізувати для країни наслідки світової економічної кризи, яка посилилась в Україні за минулого уряду.

"Я наполягала на тому, щоб ми сформували більшість у парламенті. Тому що в тому економічному стані, в якому країна була під час президентських виборів 2010 року, в нас було півкроку до провалля, до визнання країни неплатіжоспроможною, до того, щоб країна не змогла розрахуватися не тільки по зовнішніх, а й по внутрішніх боргах", - зазначила Інна Богословська.

На її думку, кризу в Україні посилили і газові домовленості Юлії Тимошенко.

"Ми заплатили найвищою ціною на газ за бажання Тимошенко бути при владі. Сьогодні ми нічого не можемо зробити, тому що вона підписала найвищу в Європі для України ціну на 10 років. Навіть Болгарія отримувала при переході на формулу чотири перехідних роки, де були пільги, де були гідні умови", - зауважила народний депутат.

"За такої ситуації в нас не було іншого шляху, як сформувати більшість у парламенті і робити все, щоб ми вибралися з цієї ями", - зазначила Інна Богословська, додавши, що влада готова для цього налагодити діалог з опозицією.

" Те, що можна об’єднати і опозицію, і владу - це і є боротьба з кризою", - резюмувала парламентар.