УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Біля суду сталася сутичка між прихильниками і противниками Тимошенко

798
Біля суду сталася сутичка між прихильниками і противниками Тимошенко

Біля Печерського районного суду Києва сталася сутичка між прихильниками і противниками екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Інцидент стався після того, як до журналістів, які перебувають біля входу до суду, підійшов колишній народний депутат від Партії регіонів Олег Калашніков з тим, щоб висловити свою позицію відносно сьогоднішнього засідання суду з попереднього розгляду кримінальної справи за обвинуваченням Тимошенко у незаконному підписанні в 2009 році газових контрактів з Росією.

З Калашніковим до суду прийшли представники громадської організації "Загальновоїнська спілка України". Екс-депутат заявив, що вони виступають за те, "аби Юлія Тимошенко сиділа у в'язниці за свої корупційні дії". На таку репліку прихильники Тимошенко почали кричати: "Ганьба!". Після цього між прихильниками Тимошенко та її противниками сталася невеличка сутичка.

Представники партії "Батьківщина" намагались припинити цю сутичку, при цьому з натовпу їм вигукували: "Не йдіть на провокації!". Як повідомила прес-секретар Тимошенко Марина Сорока, невідомі особи вже з 8-ї години ранку зайняли місця у залі суду.

Під стінами суду зібралася невелика кількість противників Тимошенко, але жодних прапорів чи інших свідчень їхньої політичної приналежності немає. Те, що вони є противниками лідера "Батькващини", можна зрозуміти лише з їхніх гасел: "Юлю геть!". Cтаном на 9:00 ранку на Хрещатику по обидва боки з прапорами зібралися вже понад півтори тисячі прихильників Тимошенко.