newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Абітурієнти зможуть подавати заяви на вступ до ВНЗ через Інтернет

339
Абітурієнти зможуть подавати заяви на вступ до ВНЗ через Інтернет

Українські абітурієнти вже в 2011 році зможуть подавати документи для вступу до ВНЗ через інтернет.

Видео дня

11 березня міністр освіти України Дмитро Табачник заявив : "Ми розробили нову технологію вступу (до ВНЗ). Вступна кампанія 2011 року вперше передбачає можливість подачі документів абітурієнтами віддалено, через систему "електронний вступ до вищих навчальних закладів України".

Табачник підкреслив, що це "абсолютно новий інформаційний продукт, який дасть можливість значно знизити навантаження на приймальну комісію, на самих абітурієнтів, на громадський транспорт і, нарешті, дасть можливість сім’ям абітурієнтів заощаджувати значні кошти".

Зі слів міністра, "суть ідеї в тому, що вступник за допомогою інтернету, не виїжджаючи в приймальну комісію, може заповнити і відправити до ВНЗ свою електронну заяву".

"Тільки після того, як прізвище абітурієнта з'явиться в оприлюдненому списку, рекомендуються до зарахування, про що він буде персонально сповіщений електронною поштою на ту адресу, яку він залишить, він повинен буде приїхати в приймальну комісію з оригіналами документів", - пояснив Табачник і додав, що вступ до ВНЗ з використанням нової системи - справа добровільна як для абітурієнтів, так і для вищих навчальних закладів.

Однак, зі слів Табачника, провідні ВНЗ України вже зареєструвалися в цій електронній системі.

Нова електронна система вступу до ВНЗ, яка вже пройшла тестування, почне роботу вже 1 червня 2011 року.