newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Захоплене піратами судно рухається у відкритий океан

354
Захоплене піратами судно рухається у відкритий океан

Захоплене піратами судно Asian Glory з десятьма українцями на борту рухається в південному напрямку в бік відкритого океану, повідомляють у Міністерстві закордонних справ України.

Видео дня

"За інформацією, отриманою від посольства України в Лондоні (Велика Британія), 17.02.2010 року захоплене на початку року сомалійськими піратами судно Asian Glory знялося з якірної стоянки біля берегів Сомалі й розпочало рух у південному напрямку в бік відкритого океану", - повідомив прес-секретар МЗС Сергій Саєнко, коментуючи ситуацію із захопленим судном.

Він додав, що наразі причини виходу судна у відкритий океан невідомі.

За дорученням глави МЗС Петра Порошенка Департамент консульської служби МЗС спільно з посольством України в Лондоні підтримують зв'язок із керівництвом британської фірми-судновласника "Зодіак" з метою з'ясування ситуації, яка склалася на судні в останні години.

Як відомо, на судні Asian Glory перебувають 25 членів екіпажу, десятеро з яких – громадяни України. Судно захопили пірати 2 січня 2010 року в Індійському океані за 600 миль від узбережжя Сомалі. Корабель перевозив понад 2 тис. автомобілів корейського виробництва, повідомляє "Інтерфакс-Україна"