newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Львівським студентам бракує грошей на їжу

177
Львівським студентам бракує грошей на їжу

Львівським студентам не вистачає грошей на їжу.

Про це свідчать результати соцопитування, які оприлюднила громадська організація „Студент для студента” спільно з центром вивчення громадської думки „Соціоінформ”.

Львівські студенти, відповідаючи на економічний блок запитань, найбільше скаржилися на фінансову неспроможність купувати одяг та недоїдання.

„Вразило те, що 40 відсотків респондентів заявили, що їм не вистачає грошей на харчування”, - каже координатор проекту Ганна Заремба. 

Видео дня

Водночас невиплата стипендій, це останнє, що турбує студентів. Тому  дослідники припускають, що більшість молоді живе за рахунок родичів.

Як повідомляє "Німецька Хвиля", третина опитаних студентів також не задоволена матеріальною базою своїх вищих навчальних закладів, а це доступ до Інтернету та наявність підручників. Серед основних проблем проживання у студентському гуртожитку молодь називає перебої з водопостачанням, теплопостачанням та перенаселеність кімнат.

Крім того, 80 відсотків респондентів висловилися за встановлення велоcипедних доріжок у місті та стоянок біля місця навчання. Близько половини опитаних студентів мають велосипеди і готові на них пересісти. 

В опитуванні взяли участь студенти трьох найбільших ВУЗів Львова. Результати дослідження передадуть керівництву вищих навчальних закладів, аби ті звернули більше уваги на проблеми і потреби студентства.