В Україні різко скоротилася кількість смертельних ДТП

186
В Україні різко скоротилася кількість смертельних ДТП

Після посилення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху в Україні значно зменшилася кількість ДТП, повідомив сьогодні начальник департаменту ДАІ МВС Сергій Коломієць.

Видео дня

Зокрема, за словами Коломійця, за січень-лютий кількість ДТП з потерпілими зменшилася на 38,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2008 року, пише "РБК-Україна".

Разом з тим кількість ДТП зі смертельним результатом зменшилася на 42% (з 1045 до 606 осіб), кількість травмованих учасників дорожнього руху - на 40%.

"У 2007 році щодоби на автодорогах в середньому гинуло 26 осіб, а в 2008 році цей показник знизився до 21 людини. При цьому в період з 17 листопада по 31 грудня цей показник становив 15 загиблих, а в січні-лютому цього року - 9 загиблих на добу", - заявив Коломієць.

За його словами, в Україні після введення нових санкцій за порушення правил дорожнього руху ситуація з аварійністю є найкращою в порівнянні з Росією, Білоруссю і Казахстаном.

Крім того, Коломієць спростував інформацію про те, що співробітники ДАІ застосовують санкції переважно до власників недорогих авто.

Він заявив, що з 1,3 млн протоколів про порушення Правил дорожнього руху 25% припадає на автомобілі престижних марок. Що стосується порушень, які були зафіксовані способом фото- та відеофіксації, кількість дорогих автомобілів становить 33,8%.