УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Голова ЦВК запропонує членам комісії піти у відставку

258
Голова ЦВК запропонує членам комісії піти у відставку

Голова ЦВК Володимир Шаповал закликає всіх членів ЦВК подати у відставку. Про це він заявив на прес-конференції в Києві, повідомляє УНІАН.

Видео дня

На думку голови ЦВК, відставка всіх членів комісії є єдиним виходом з політичної кризи. «Я закликаю всіх своїх поважаних колег подати у відставку. Мені неприємно спостерігати за заявами деяких людей, яких я дуже добре знаю і дуже добре бачу підтекст їх заяв. Цей контекст я не коментуватиму – він очевидний», - сказав Шаповал.

Водночас голова ЦВК не виключив, що в разі відставки ЦВК в повному складі Верховна Рада запропонує ті ж кандидатури від політичних сил.

Голова комісії також заявив, що має намір висловити свою пропозицію про відставку сьогодні о 12 годині на нараді всіх членів ЦВК.«Я визначу термін, я ж не можу діяти безвідповідально. Я не камікадзе – я справді пропоную розв'язати ситуацію і роблю це для того, щоб привернути увагу і суспільства, і політикуму до цієї проблеми», - підкреслив він.

При цьому Шаповал зазначив, що навіть якщо члени ЦВК не підтримають його пропозиції, він має намір написати заяву про звільнення за власним бажанням. «Якщо я побачу, що в певний термін немає ніякої реакції – я особисто подам у відставку», - повідомив він.

Голова комісії не виключив, що подасть у відставку наприкінці квітня, коли виповниться рівно рік з дня його призначення на посаду.

Як повідомляв «Оглядач», засідання ЦВК, на якому планувалося розглянути питання про визнання вибраними депутатів Київради за поданням БЮТ, через відсутність кворуму вже було двічі перенесено. Чергове засідання Центрвиборчкому було заплановано на 12 березня, однак і це засідання перенесено на 13 березня через відсутність кворуму.