У Євпаторії продовжують розбирати завали

189
У Євпаторії продовжують розбирати завали

У даний час продовжується розбір завалів на місці вибуху п`ятиповерхового житлового будинку в Євпаторії.

Видео дня

Як передає УНІАН, рятувальники МНС розгрібають будівельні конструкції, які провалилися в підвальні приміщення будинку.

У даний час роботи ведуться на рівні підвалу. За даними на 15.00, кількість жертв вибуху не змінилася й становить 27 осіб. Кількість врятованих також не змінилася – врятовано 21 людину, з них п`ятеро перебувають у лікарні.

Нещодавно на місце надзвичайної події прибуло кримське керівництво – голова парламенту автономії Анатолій Гриценко і голова Ради міністрів Криму Віктор Плакіда. Крім того, на місці надзвичайної події перебуває керівництво Євпаторії.

У роботах із розбору завалів задіяно близько 250 співробітників МНС. Рятувальники, як повідомив помічник начальника кримського ГУ МНС Володимир Іванов, працюють позмінно. Коли буде завершено роботи, точно сказати неможливо. Рятувальники сподіваються, що до кінця сьогоднішнього дня роботи буде завершено. Рятувальники працюють і вручну, і із застосуванням спецтехніки, зокрема кранів.

Нагадаємо, вибух у п`ятиповерховому будинку по вулиці Некрасова в Євпаторії стався 24 грудня о 21.45. Зруйновано перший і другий під`їзди будинку.

Попередньою причиною трагедії вважається вибух балонів із киснем і ацетиленом, які зберігалися в підвалі п`ятиповерхівки й належали ЖЕКу.