УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Крим боротиметься за російські телеканали в суді

246
Крим боротиметься за російські телеканали в суді

Верховна Рада АРК має намір подати подання до Конституційного суду щодо законності рішення Національної ради з питань телебачення й радіомовлення про заборону трансляції в кабельних мережах іноземних телеканалів, не адаптованих до українського законодавства. Про це заявив голова парламенту Криму Анатолій Гриценко.

За інформацією Ліги, Президія ВР АРК прийняла звернення до Президента України Віктора Ющенка й Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка з приводу згаданого рішення Нацради. "Після прийняття цих звернень буде звернення до Конституційного суду України", - сказав політик.

Політик також закликав кабельників захищати свої права. "За моєю інформацією, ніхто з операторів кабельного телебачення дотепер не звернувся до суду з приводу захисту своїх прав, тому ми йдемо конституційним шляхом, ми захищаємо сьогодні права мешканців АРК отримувати ту інформацію, яку кожен для себе вважає за необхідну", - підсумував депутат.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення й радіомовлення зобов'язала кабельників припинити ретрансляцію не адаптованихдовітчизняного законодательства телеканалів. До переліку потрапило кілька десятків іноземних телеканалів - серед них ОРТ, РТР і "Ren TV".