Ющенко пообіцяв не тягнути війська до парламенту

213
Ющенко пообіцяв не тягнути війська до парламенту

Президент України Віктор Ющенко підкреслює необхідність існування працездатного парламенту. Як передає УНІАН, про це глава держави заявив під час відкриття консультативно-діагностичної поліклініки в Житомирі.

Видео дня

«Країна має майбутнє лише в тому разі, коли буде працездатний парламент», - сказав Ющенко. Він додав, що «моє завдання – бачити парламент працюючим».

Президент водночас виключив силовий сценарій розв'язання політичної кризи. Ющенко зазначив, що Україна є демократичною нацією, і «ніхто не кидатиме танки, внутрішні війська». Гарант вкотре нагадав, що в політиків було достатньо часу домовитися, однак якщо вони не змогли використати цю конституційну можливість, то в Президента є право використати свою конституційну можливість і призначити дострокові вибори. За словами Ющенка, зараз на порядку денному не стоїть дискусія, проводити вибори чи не проводити. Президент зазначив, що зараз у державі є на що виділити понад 400 млн грн, які необхідні для проведення виборів, однак непрацюючий, неефективний парламент коштує ще дорожче.