Балога звільнився і зник у невідомому напрямку

417
Балога звільнився і зник у невідомому напрямку

Віктор Балога сам себе відправив у відставку, призначивши новим главою Секретаріату свого колишнього заступника Романа Безсмертного. Про це «Обозревателю» стало відомо з власних джерел. Причиною того, що сталося може бути остання політрада Народного Союзу «Наша Україна», на якому, як відомо, було прийнято рішення про неможливість участі НСНУ у виборах в блоці з «Єдиним Центром» в цілому і Віктором Балогою зокрема. «Провайдером» відповідного вердикту виступав В'ячеслав Кириленко, який раніше схиляв до того ж Президента.

Видео дня

Після політради в Балоги з Президентом відбулася тривала і дуже неприємна розмова. Після чого, Балога особисто написав два укази глави держави. Перший – про своє звільнення. Другий – про призначення главою Секретаріату Президента Романа Безсмертного. Завіривши їх факсиміле Віктора Ющенка, яке в Балоги, як відомо, вже давно знаходиться в особистому розпорядженні і ніким не контролюється, він подав документи у відділ кадрів, а сам кудись зник. Знайти Балогу Ющенко, як стверджують в СП, не може й по цей день, чим, можливо, і пояснюється невизначеність його позицій на поточному тижні, що граничить з безпорадністю.  

Наскільки відомо, обидва укази до цих пір знаходяться у відділі кадрів СП, але ходу їм наразі ніхто не давав.

Ще раніше "Обоз" розповідав про те, що Віктор Ющенко серйозно невдоволений роботою керівника свого Секретаріату і подумує про те, щоб його замінити. У цьому Ющенка підтримував його радник і близький друг Михайло Дорошенко. Проблема полягала лише в тому, ким замінити Балогу. У Секретаріаті серед інших найбільш реалістичною вважалася кандидатура нинішнього в.о. глави СБУ Валентина Наливайченко.