Ющенко і Янукович обговорили економпакет

Ющенко і Янукович обговорили економпакет

Основним питанням під час зустрічі Президента з прем’єром було питання дати позачергових виборів. Віктор Ющенко переконаний, що найоптимальнішою датою була б дата через 60 днів після прийняття рішення, тобто кінець червня-середина липня. Президент переконаний, що цей час є достатнім для підготовки та проведення демократичних виборів. Про це Глава держави повідомив пресі у понеділок.

Видео дня

Віктор Ющенко стверджує, що сьогодні через сварку комуністів з іншими учасниками Робочої групи фактично було втрачено ключовий час для підготовки пакету документів. Президент повідомив, що Робоча група працюватиме до глибокої ночі. Він побажав їм успіху у роботі, хоча й сумнівається, що Робоча група до завтра встигне підготувати необхідний пакет документів. Однак Віктор Ющенко високо оцінив засідання Робочої групи та створений ними малий пакет документів. Він зауважив, що у великому пакеті, ймовірно, буде питання організації змін до Конституції. Ющенко переконаний, що зміни найоптимальніше буде провести через референдум, оскільки неможливо допустити, щоб повторилося проведення таких змін, як у грудні 2004-го, - наголосив Глава держави. По цьому питанню Президент сьогодні зустрічався з фахівцями з конституційного права – Патоном та Юхновським.

За результатами зустрічі з прем’єром, Президент стверджує, що питання проведення позачергових виборів вже не ставиться під сумнів. Єдині питання які ще треба узгодити, - це дата, правова гармонізація рішень ВР, уряду та Президента та, зокрема, згода по нелегітимним рішенням парламенту, бачення конституційного процесу.

Віктор Ющенко також повідомив, що під час зустрічі з прем’єром вони обговорювали так званий економічний пакет, до якого входять законопроекти щодо СОТ, міжнародних кредитів і т.ін.