УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Третьяков хоче позбавити парламент «юних ленінців»

177
Третьяков хоче позбавити парламент «юних ленінців»

Заступник керівника штабу «Наша Україна» Олександр Третьяков вважає останні заяви так званої антикризової коаліції про перенесення дати виборів на 14 жовтня намаганням заговорити процес.

Видео дня

Про це він заявив у коментарі прес-службі «Нашої України».

Третьяков наголосив, що політичні домовленості — це не гра в карти з елементами шулерства, яку часто практикує Мороз. «Домовленості необхідно виконувати. Партія регіонів має унікальну можливість продемонструвати, що її слово не розходиться з ділом», — підкреслив він.

При цьому Третьяков наголосив, що бачить велику різницю між висловами прем’єр-міністра в п’ятничному зверненні до народу і на сьогоднішніх громадських слуханнях. «Якщо в п’ятницю прем’єр відразу після переговорів на мітингу заявив про готовність іти на вибори, то сьогодні він говорить, що питання доцільності виборів має вирішувати парламент», — сказав він.

Третьяков нагадав, що ВР нелегітимна і указ про парламентські вибори ніхто не скасовував.

«Наша Україна» підтримує тезу Президента про те, що дата виборів може бути відтермінована на 60 днів після останнього засідання парламенту, яке має відбутися на цьому тижні, і на якому будуть ухвалені необхідні законопроекти. Для цього глава держави призупинить дію свого указу в частині дати проведення дострокових парламентських виборів, щоб прийняті законопроекти мали юридичну силу», — зазначив він.

«Я знаю, що інші терміни не сприймаються, оскільки для них немає аргументації», — додав Третьяков, зазначивши, що Україні потрібна стабільність.

«На жаль, за результати «квадратного» столу країна стала заручником політики Мороза», — наголосив він.

На думку Третьякова, Україна зможе вільно дихати тільки тоді, коли український парламент назавжди позбавиться від «юних ленінців» — Мороза і Симоненка».

Нагадаємо, 4 травня Президент і прем’єр-міністр домовились про проведення дострокових парламентських виборів. Сьогодні відбувається засідання робочої групи з підготовки до цих виборів.