УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Чорновіл буде кувати, незважаючи на «жабу»-Тимошенко

Чорновіл буде кувати, незважаючи на «жабу»-Тимошенко

Основною причиною підписання Президентом Указу про дострокове припинення повноважень Верховної Ради був намір парламенту про внесення змін до Закону «Про Державний бюджет України на 2007 рік».

Видео дня

Про це заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл, коментуючи учорашнє прийняття цих змін до бюджету.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

«Не зростання Коаліції до конституційної більшості (всі прекрасно розуміють, що цього не відбудеться і не потягне за собою якихось юридичних наслідків), не зміни до Закону «Про Кабмін», а саме підвищення соціальних виплат і зарплат цією Коаліцією і цим урядом було те, чого найбільше боялася та кліка, яка сьогодні зібралася в опозиції і яка сьогодні взяла під повний контроль і, фактично, зробила заручником Президента України», — цитує Чорновола прес-служба Партії регіонів.

На його переконання, оточення Президента боїться заможних людей.

«Вони бояться людей, які можуть думати не тільки про те, як прогодувати своїх дітей, як прожити один день, а можуть думати вже і мають для того розв’язані руки, щоб думати і дбати про майбутнє своєї держави. Цього боїться будь-який диктаторський режим, незалежно від того, яких би кольорів він набирав», — заявив Чорновіл.

Він також спростував заяви Юлії Тимошенко про те, що прийняття таких змін до Бюджету можна розцінювати як передвиборчий крок урядової коаліції.

«Ви чули, як заявляла Юлія Тимошенко на своєму мітингу на Європейській площі про те, що це тільки їхнім тиском, їхніми зусиллями ми приймаємо сьогодні соціальні законопроекти у зв’язку з наближенням виборів? Ми приймаємо ці закони виключно внаслідок того, що ми взяли зобов’язання під час виборів і виконуємо їх. Є в народі приповідка: «Коваль кує, а жаба ногу підставляє», — сказав він.

Нагадаємо, учора Верховна Рада внесла зміни до Закону «Про Державний бюджет України на 2007 рік», якими передбачено підвищення середніх пенсій і зарплат.