УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В БЮТ вважають, що виборів недостатньо

195
В БЮТ вважають, що виборів недостатньо

Вибори – це єдиний вихід з кризи, вважає заступник голови фракції БЮТ Григорій Немиря. Таку думку він висловив в ефірі каналу ICTV, з приводу домовленості між Президентом та Прем’єром. «Ми вважаємо що сьогоднішній компроміс – це не перемога Президента чи Прем’єр-міністра. Це – перемога народу. Нарешті Янукович погодився на цей компроміс. Нарешті український народ отримав можливість обирати», - наголосив він.

Видео дня

«Україна - регіональна держава, і буде справедливо, якщо всі регіони прийматимуть участь у виборах. Але виборів недостатньо, - це лише одна зі складових у боротьбі з політичною кризою. В першу чергу, потрібно прослідкувати, щоб вибори були чесними і демократичними. Потрібно, щоб це не була монополія Президента, Прем’єра чи Парламенту», - додав депутат.

«Ми хочемо, щоб і «регіонали», і соціалісти, і комуністи мали рівні права», - сказав Немиря.

Що стосується ряду питань, які потрібно вирішити до проведення виборів, депутат зазначив: «Потрібно створити умови, щоб укластися в 60 днів після указу Президента у підготовці».

Немиря також наголосив: «Не всі політики однакові. Є ті, що виконують свої обіцянки, а є і ті, що не дотримуються обіцянок після приходу до влади».

«В першу чергу потрібно скасувати пільги депутатів. Вони на них не заслуговують», - додав він.

Згідно думки депутата, підвищення пенсій та зарплатні, - це ніщо інше ніж «передвиборна кампанія Януковича».