УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко призупинить указ про розпуск ВР

762
Ющенко призупинить указ про розпуск ВР

З метою прийняття рішення, і на принципах узгодження домовитися про дату дострокових виборів, засідання ВР буде відкрито на один день. Орієнтовно, це засідання відбудеться 8 травня.

Видео дня

Про це 4 травня в інтерв’ю повідомив Президент України Віктор Ющенко.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

Президент також повідомив, що для вирішення політичної кризи, яка на сьогоднішній день утворилася в країні, буде організовано робочу групу, яка працюватиме на вихідних і вже в понеділок подаватиме документи на розгляд. Він також зазначив, що указ про розпуск ВР буде призупинено на цей день.

«Термін проведення дострокових виборів буде визначено указом Президента», - зазначив Ющенко. Він також додав, що домовленість буде відбуватися в рамках робочої групи.

На питання чого саме Президент очікує від дострокових виборів, Ющенко відповів наступним чином: «Я чекаю двох речей: по-перше – формування політичної стабільності в Україні…; по-друге –всі ми маємо зробити висновки з цієї ситуації, потрібно пам’ятати, що ця криза почалася з простої технічної зради. Зрозуміло, що до ВР прийдуть ті самі політики, але вже з іншими принципами».

«Сьогодні народні депутат отримав прищеплення на вірність. Тепер в Парламенті буде більше бажання сідати за круглий стіл, а не ходити поза стінами і незаконним чином формувати більшість», - додав Президент.

Президент також назвав деяких політиків, які входитимуть у робочу групу. Серед них: Іван Плющ, В’ячеслав Кириленко, Юлія Тимошенко, Раїса Богатирьова.

«Потрібно також усвідомлювати, що наша домовленість про проведення дострокових виборів не є перемогою когось над кимсь іншим. Це перемога здорового глузду, до якого дійшли обидві сторони», - сказав Президент.