УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Нашоукраїнці у захваті від Президента

Нашоукраїнці у захваті від Президента

“Укази Президента Віктора Ющенка потрібно виконувати, і ми раді, що це зрозуміли усі”, - заявив лідер “Нашої України” В’ячеслав Кириленко, коментуючи домовленості між Президентом і прем’єром про проведення дострокових парламентських виборів.

Видео дня

фото Артур Бондарь/ОБОЗ

“Президент України в черговий раз довів, що він є гарантом Конституції України, оскільки захистив право народу обирати собі владу. Я впевнений, що як гарант Конституції Президент забезпечить проведення прозорих і демократичних виборів”, - цитує В’ячеслава Кириленка сайт "Разом".

У «Нашій Україні» переконані, що згода Януковича піти на дострокові вибори – це перемога здорового глузду. За словами заступника голови партії "Наша Україна" Зіновія Шкутяка, «переважна більшість громадян України вважає, що це рішення є єдино правильним і було прийняте завдяки непохитній позиції Глави держави, який захистив виборчі права українських громадян».

«Коаліція зрозуміла, що, вчиняючи протизаконні дії, саботуючи укази Президента та ігноруючи Конституцію, може остаточно втратити свій електорат і тому погодилася вибори».

Лідер нашоукраїнців В’ячеслав Кириленко натякає, що коаліція змирилася з ідеєю виборів ще до 4 травня, оскільки уряд пообіцяв громадянам позапланово підвищити зарплати та пенсії. «Заяви уряду і розпущеної Верховної Ради про збільшення зарплат і пенсій підтверджують те, про що давно казали Президент і опозиція: уряд півроку ховав ці гроші від народу, і лише призначення позачергових виборів змусило його раптово згадати про народ, - заявив Кириленко. - Ще у жовтні-листопаді ми попереджали, що показники бюджету на 2007 рік свідомо занижено, бо комусь хотілося розікрасти мільярди гривень, а не спрямувати їх на підвищення зарплат і пенсій».

Нардеп п’ятого скликання Ксенія Ляпіна звертає увагу на те, що політичний партнер Януковича Олександр Мороз і досі саботує перевибори. «Здається, що аргументи Президента змінили думку головного «регіонала», і він піде іншим політичним шляхом, ніж Мороз», - вважає народний депутат. Ляпіна висловила надію, що цього разу «антикризовики» діятимуть згідно з досягнутими домовленостями і не повторять сумну долю Універсалу національної єдності.

Нагадаємо, 4 травня Ющенко і Янукович домовилися про дострокові вибори ВР.

Соціалісти назвали Януковича зрадником.