УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Янукович на Майдані вже почав передвиборчу агітацію

Янукович на Майдані вже почав передвиборчу агітацію

фото ЕРАНа мітингу на Майдані Незалежності Віктор Янукович повідомив, що готовий до проведення виборів.

Видео дня

"Ми повинні йти на будь-які поступки, щоб не допустити подальшого поглиблення кризи. Щойно ми зустрілися з Президентом Ющенком. практично ми прийшли до єдиного висновку, що жодного шляху для виведення країни з кризи, крім виборів немає", - повідомив Янукович.

"Ми впевнені в тому, що ми переможемо на цих виборах, переможемо тих, хто намагався дестабілізувати ситуацію в країні. Ця криза показала, що в політиці ніколи не буває переможців і переможених і суддею політиків є український народ. І народ покаже, хто з політиків має право чесно дивитись людям в очі. Я підкорюсь будь-якому вашому рішенню. Я сьогодні офіційно буду звертатись до всього українського народу, до наших співгромадян, які місяць чекали рішення суду: тримати далі державу в такому стані... немає ніякої перспективи... Кому подобаються вибори, хто їх ініціював, - отримає відповідь від вас", - повідомив прем'єр-міністр.

За кілька хвилин до цього виступу Віктор Янукович вийшов з Секретаріату Президента, де вони з Ющенком домовилися про вихід з кризи.