УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Львові “мінували” аеропорт. Жартівника шукають

У Львові “мінували” аеропорт. Жартівника шукають

Як повідомили “Оглядачу” в ГУ МНСУ у Львівській області, 31 травня близько 05.10 від невідомої особи телефоном „02”, надійшло повідомлення, що у Львові по вул. Люблінська, 170 в аеропорту «Львів» закладено вибуховий пристрій. Вимоги, які б могли відвернути вибух, анонім не висував.

На місце події поспішили підрозділи ГУ МНС України в Львівській області та інші служби. Спеціалістами вибухово-технічного відділу при УМВСУ у Львівській області обстежили приміщення аеропорту та прилеглої території, з приміщень та будівель аеропорту евакуювали 70 чоловік, і навіть затримали через це рейси літаків на Москву та Тімішоара (Румунія). Пошукові роботи тривали годину, однак вибухового пристрою, на щастя, не знайшли.

Загалом до робіт залучили 41 особу та 10 одиниць техніки. Тепер правоохоронці намагаються встановити особу «жартівника», який має відповісти за свої дії.

Нагадаємо, подібний випадок трапився в аеропорту Харкова. Згодом з’ясувалося, що посадова особа, спізнившись на літак, вирішила «замінувати» аеропорт і таким чином надолужити згаяний час.