УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бродський втратив свідомість. Діагноз д-ра Поживанова

936
Бродський втратив свідомість. Діагноз д-ра Поживанова

Блок Юлії Тимошенко є єдиною послідовною політичною силою в Україні. Таку думку у п’ятницю висловив народний депутат V скликання Михайло Поживанов в ефірі телеканалу «ЕРА», повыдомляє сайт БЮТ. 

Видео дня

Крім того, Михайло Поживанов вважає, що влада боїться опозиції: «Коли на ту чи іншу політичну силу починається травля, тиск, звинувачення, я реально розумію, що влада лякається цієї політичної сили».

Також Поживанов висловив думку, що звинувачення Михайла Бродського на адресу Юлії Тимошенко є PR-кампанією проти лідера опозиції: «Юлія Володимирівна своєю діяльністю довела суспільству, що вона є послідовний політик, а звинувачення того ж Михайла Бродського це більше або на образи, або певною мірою, можливо, це PR-кампанія незрозуміло на чию користь, бо я від нього жодного негативного слова на, скажімо, Партію регіонів, ні соціалістів чи комуністів не чув».

«А вся критика йде тільки на той блок, котрий сьогодні реально є лідер в політичних баталіях чи в політичній гонці в Україні. І в цій ситуації мені здається, що це чиєсь завдання, яке свідомо або несвідомо виконують і Михайло Бродський, і група народних депутатів, які його підтримують», - наголосив Поживанов.