УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко пояснив Давидовичу, що з виборами краще не жартувати

Ющенко пояснив Давидовичу, що з виборами краще не жартувати

Президент України Віктор Ющенко провів зустріч із Головою Центральної виборчої комісії Ярославом Давидовичем, повідомляє прес-служба глави держави. Співрозмовники обговорили «актуальні питання організації виборчого процесу на дострокових виборах народних депутатів України».

Видео дня

фото Николай Лазаренко/пресс-служба Президента Украины

«Давидович поінформував Главу держави про хід виконання Указу Президента щодо проведення дострокових виборів 2007 року. Він зазначив, що перенесення терміну виборів позитивно вплинуло на організацію позачергових парламентських виборів.

Водночас Голова ЦВК окреслив низку проблем, які досі виникають при підготовці виборів. Насамперед це стосується формування та матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій. На думку керівника Центральної виборчої комісії, негативний вплив на перебіг підготовки до виборів справляють публічні заклики окремих народних депутатів до невиконання Указу Президента», - інформує прес-служба.

Давидович запевнив Президента України, що ЦВК зробить усе залежне від неї в плані належного і своєчасного проведення виборчої кампанії та чесного голосування у день виборів.

У свою чергу, Глава держави запевнив Голову ЦВК, що буде жорстко реагувати на будь-які випадки саботажу виконання Указу Президента України щодо проведення позачергових виборів.

Президент також вважає за потрібне звернутися до голів місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування надати матеріально-технічну допомогу для роботи виборчих комісій.