УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко офіційно оголосила війну міністру внутрішніх справ

Тимошенко офіційно оголосила війну міністру внутрішніх справ

Юлія Тимошенко, лідерка опозиції, вимагає від Президента України та РНБО звільнити з посади міністра внутрішніх справ В.Цушка та його заступника, що стало причиною такої заяви читайте більш докладно у тексті звернненя, що опубліковано на офійіному сайті БЮТ:

"Шановний Пане Президенте України! Шановні члени Ради національної безпеки і оборони України!

Сьогодні, 20 квітня 2007 року, біля приміщення Конституційного Суду працівниками міліції було застосовано спецзасіб (газ невстановленого походження) проти народного депутата України, члена парламентської фракції Блоку Юлії Тимошенко Миколи Ковзеля. Окрім того, ОМОН, яким, за нашими даними, безпосередньо командує заступник міністра внутрішніх справ генерал С.Попков (той самий, що віддавав наказ про видачу бойових набоїв внутрішнім військам під час президентських виборів) замість того, щоб попереджувати провокації біля приміщення КС, навмисно провокує їх.

Все це дозволяє нам стверджувати, що Уряд Януковича та підпорядковані йому силові підрозділи перейшли межу. Для того, щоб утриматися при владі, вони готові чинити злочини і провокації проти народних депутатів та вільних громадян України, які вийшли на вулицю, щоб захистити свою волю.

Варто нагадати, що 18 квітня 2007 року також представниками міліції було побито народних депутатів Михайла Волинця, Давида Жванію, Руслана Князевича. Стає очевидними, що Уряд та парламентська коаліція встали на шлях силового, збройного вирішення конфлікту.

Такого, як коїться зараз, в Україні не було ніколи. Навіть в часи тоталітарного правління Кучми силові структури прагнули бодай імітувати законність. Сьогодні вони відверто плюють на закон, на Конституцію, на права людини.

В ситуації, що склалася, ми просимо Раду національної безпеки та оборони України вжити всіх заходів для того, щоб зупинити провоковане силовими органами наростання напруженості і застосування правоохоронних органів проти народу. Ми просимо Вас негайно відсторонити від виконання своїх обов'язків міністра внутрішніх справ В.Цушка та його заступника С.Попкова та доручити Генеральній прокуратурі України негайно провести розслідування щодо встановлення винних у застосуванні репресивних дій проти учасників мітингу та народних депутатів України."