УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Всі депутати Тимошенко склали мандати перед Ющенком

Всі депутати Тимошенко склали мандати перед Ющенком

Тимошенко віддала заяви колишніх депутатів Ющенку. Відеосюжет

(відео "5 каналу")

Юлія Тимошенко на брифінгу розповіла, що щойно з’їзд БЮТ прийняв рішення підтримати ініціативу депутатів БЮТ написати заяви про складання депутатських повноважень.

За словами Тимошенко, заяви вже написані на «єдину легітимну персону у владі — Президента». «Він їх невдовзі отримає… Ці заяви дадуть йому додаткові підстави наполягати на дострокових виборах», — заявила Тимошенко.

фото Виктор Арнаутов/ОБОЗ

Тимошенко заявила, що заяви про складання депутатських повноважень підписали абсолютно всі депутати фракції, окрім 17 осіб, які перейшли до антикризової коаліції і були виключені з лав фракції БЮТ. До речі, сьогодні з’їзд проголосував за дострокове припинення повноважень 17 депутатів-зрадників. Цікаво, що нез’ясованим залишається, чи написали ці заяви люди Бродського. У списку зрадників, оголошених Тимошенко, їх не виявилося. Разом з тим, відома їх позиція — не писати такі заяви.

Журналісти не встигли задати питання — Тимошенко швидко покинула зал для прес-конференцій. Її лише встигли запитати, чи буде вона судитися з Бродським. Юлія Володимирівна відповіла: «Я не знаю такої людини».

Також вона звернулася до Віктора Ющенка із сподіванням, що той відкликає свою квоту з Конституційного Суду, «щоб не освячував своїми людьми той фарс, який там відбувається», — зауважила Тимошенко.

Тимошенко розповіла журналістам, що щойно зустрічалася з Президентом. «Президент міцно стоїть на своїх позиціях. Він не зробить ні кроку назад, а буде робити стільки кроків вперед, щоб дострокові вибори відбулися», — запевнила Тимошенко журналістів. Також вона розповіла, що дуже задоволена рішенням ПАРЄ. На її думку, висновки, які робить ПАРЄ, освячують ідею проведення дострокових виборів в Україні.

На завершення Тимошенко закликала народ України завтра о 18 годині «зібрати наш Майдан».

На тему складання опозицією депутатських мандатів читайте тут:

Рада будет правомочна и без Тимошенко с Кириленко?

«Наша Україна» просить ЦВК скасувати її передвиборчий список

Депутати з «Нашої України» склали свої повноваження

Депутати Тимошенко склали свої повноваження

Зварич пояснив, хто і як виганяє з Ради депутатів

Отказ от мандатов, или «впихання невпихуємого»