newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У Львові смердить. В МЧС думають, що це - безпечно

У Львові смердить. В МЧС думають, що це - безпечно

Неприємний запах у Львові через викид на нафтопереробному заводі?

Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради Петро Гребенюк неприємний запах у Львові відчувається вже і в районі вулиці Богдана Хмельницького. «Казати, що ці речовини шкідливі, ми не можемо, бо скарг на погіршення стану здоров`я з боку мешканців не було. Люди повідомляли лише про те, що чують запах. Сьогодні цей запах розповсюдився і на інші частини Львова”. Управління припускає, що відбувся викид речовин на нафтомаслопереробному заводі, що у Львові. Зараз на заводі працюють відповідні спеціалізовані служби «Львівгазу», санстанції, МНС та інші. “Ми вивчаємо ситуацію і обов`язково будуть вжиті відповідні заходи», - сказав Гребенюк. Зараз відбувається виїзна нарада управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з спеціалізованими службами Львова та області.

Видео дня

Львів перетворився на газову камеру

Як повідомили “Оглядачу” в ГУ МНСУ у Львівській області, з 22 години 12 квітня на ОДС ОКЦ ГУ МНС України в Львівській області почали звертатись мешканці Сихівського району Львова про те, що в повітрі відчувається запах побутового газу.

Оперативною групою Головного управління МНС України в Львівській області сумісно з аварійною газовою службою було проведено обстеження житлових будинків Сихівського району. Як виявилося, що в 95% будинків витоку побутового газу немає, але в повітрі дійсно відчувається запах, схожий на газ.

Станом на 06 год. 00 хв. 13 квітня запах все ще відчувався в повітрі, і скаржитися на нього почали навіть мешканці центральної частини Львова.

Походження запаху та причини його виникнення встановлюються. За повідомленням «Львівтрансгаз» та «Львівгаз», аварій на магістральних та комунальних газопроводах протягом доби 12 квітня не було.