Кваснєвський вважає українців розумнішими за поляків

159
Кваснєвський вважає українців розумнішими за поляків

Внутрішні суперечки в українській політиці заважають Україні інтегруватися в ЄС та НАТО.

Видео дня

Таку думку під час вчорашньої лекції у Львові, що відбувалася в рамках «Ялтинської європейської стратегії» висловив екс-президент Польщі Алєксандр Кваснєвський, повідомляє ЗІК.

«Українські політики витрачають надто багато часу на внутрішні суперечки. Це є перепоною для більш швидких темпів інтеграції України в ЄС і НАТО. Якщо в Європі політична доба триває 12 годин, то в Україні — 6 місяців», — наголосив він.

За словами Кваснєвського, сприятиме просуванню України в ЄС і співпраця між Президентом Віктором Ющенком та Віктором Януковичем та їхніми політичними силами.

«В цьому є історичний шанс України, шанс на об’єднання її східної та західної частин», — переконаний він.

Крім того, на думку Кваснєвського недоліком України на шляху до входження Європейського співтовариства є те, що держава не використовує інтелектуальний потенціал молодого покоління.

«Я летів в літаку з Володимиром Кличком. Ми спілкувалися, і він мені залишив свою візитну картку, де написано «Доктор Володимир Кличко». Я був вражений. Працюючи свого часу міністром спорту Польщі, я не знав жодного спортсмена, що міг похвалитися вченим ступенем. Ви себе недооцінюєте, ви набагато кращі ніж про себе думаєте», — заявив екс-президент Польші.