Затримано адвоката Юрія Луценка і помічника Катеринчука

Затримано адвоката Юрія Луценка і помічника Катеринчука

Адвоката Юрія Луценка Віктора Василюка, який був присутній під час обшуку в помешканні Юрія Віталійовича, затримала міліція. Його вже кілька годин тримають у райвідділі Святошинського району столиці.

Видео дня

Затримання сталося за обставин, напряму не пов’язаних зі справою Луценка, повідомив «Обозревателю» адвокат. Він забезпечував юридичний підтримку однієї приватної фірми, коли туди нагрянула з перевіркою податкова міліція Святошинського району.

„Мене в грубій формі попросили не заважати перевірці. І хоча я лише скромно збоку спостерігав за діями податківців, викликали міліцію”, - пояснив Василюк.

За його словами, прапорщик Віктор Слісаренко грубо схопив його та заштовхав в клітку міліцейського «бобіка». Причому прапорщик забрав мобільний телефон, до того ж замахувався на адвоката кулаком.

У Василюка в райвідділі забрали документи, навіть не зважали, що він показав посвідчення помічника Миколи Катеринчука. Правоохоронці відмовилися попереджувати народного депутата про затримання, хоча цього вимагає закон.

„Не стверджую, що це пов’язано з тим, що я допомагав Луценко, але мені здається, що це дійсно так”, - заявив Василюк.

Нагадаємо, два дні тому в помешканні Луценка прокуратура влаштувала обшук.