У Ющенка думають, що вони з Путіним одне одному не довіряють

У Ющенка думають, що вони з Путіним одне одному не довіряють

Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Росії Віктором Черномирдіним.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Сторони обговорили розвиток двосторонніх відносин, українсько-російське економічне співробітництво, стан та перспективи торгівлі між двома країнами. Окрему увагу співрозмовники приділили питанням Українсько-Російської міждержавної комісії.

Президент України виступає за поглиблення стратегічного партнерства з Росією та розвиток двосторонніх відносин на основі рівноправності та взаємної поваги, констатував керівник Секретаріату. Він підкреслив, що Київ розглядає діяльність Комісії як важливий механізм політичного й економічного діалогу. «Україна наполягає на необхідності завершити всі організаційні процедури з підготовки першого засідання міждержавної комісії під головуванням Президентів України та Росії», – зазначив В.Балога.

Видео дня

За словами Віктора Балоги, українська влада прагне не лише зберегти вагомі досягнення в двосторонніх відносинах, насамперед торгово-економічних, але й перейти до конкретних дій і спільних рішень. Він наголосив, що «між Україною та Росією немає політичних чи культурних проблем. Є проблема недовіри, яку ми повинні зняти».

У свою чергу В.Черномирдін зазначив, що російська сторона зацікавлена в динамічному й конструктивному розвитку двосторонніх відносин. Співрозмовники домовилися зустрічатися надалі в регулярному режимі для обговорення та вирішення актуальних питань.