УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Партію регіонів можуть заборонити

Партію регіонів можуть заборонити

Якщо Партія регіонів не розблокує роботу Верховної Ради України, парламентська коаліція застосує «адекватні дії». Про це заявив під час брифінгу на «Обозревателе» перший заступник голови Центрального виконкому НСНУ Ігор Жданов.

Видео дня

«Або коаліція сідає за круглий стіл разом з опозицією, або є наші адекватні дії щодо розблокування роботи парламенту», — підкреслив він.

Представник «Нашої України» відмовився конкретизувати, які саме дії маються на увазі, говорячи, що на все є свій час. Він лише сказав, що «вони будуть нормальними, не силовими».

В то й же час, перший заступник Романа Безсмертного поінформував журналістів, що Роман Зварич вже офіційно звернувся до Мін’юсту та Генпрокуратури щодо правової оцінки дій ПР із блокування приміщення Верховної Ради. Компетентні органи повинні визначити, «чи можна класифікувати дії Партії регіонів як захоплення державних будівель».

За його словами, результатом перевірки може стати навіть «закриття Партії регіонів».

Жданов також упевнений, що даний парламент не буде розпущений Президентом. «У мене немає сумнівів, що у цього парламенту необхідний потенціал для роботи», — переконаний він.

фото Толстый и Тонкий/ОБОЗ