Табачник порадив Ющенку повіситися з бабою Параскою

Табачник порадив Ющенку повіситися з бабою Параскою

Відомий кризовий менеджер часів Кучми Дмитро Табачник через «Обоз» дав Ющенку рекомендації стосовно виходу з нинішньої політичної кризи. За його словами, через цілу низку невірних кроків Президент створив таку ситуацію, що найкращим виходом для нього буде «повіситися разом з бабою Параскою». Найгіршим варіантом, на його переконання, буде розпуск парламенту, тобто - оголошення повторних виборів.

Видео дня

За словами Табачника, більшість на цих перевиборах візьмуть дві сили: під головуванням Януковича та Тимошенко, а «Наша Україна» матиме «не більше шести відсотків». «Два лідери, тобто, біполярна система є найгіршим варіантом для Ющенка. Якщо є двоє, то третій - зайвий. Вся політика в Україні буде розподілена між цими двома, і Ющенко втратить все: залишки позитивного іміджу, партію, політичну перспективу і, нарешті, президентство», - вважає Табачник. Він також зазначив, що в Президента України зараз не все так погано, а «треба просто реально дивитися на ситуацію». Табачник вважає, що Ющенко повинен погодитися на нинішній формат коаліції, при цьому він збереже реальний вплив на політику, бо «призначає силовиків, а також може собі дозволити дистанціюватися від економіки, цін на газ, на бензин, інших неприємностей. І можна спробувати знову повернути собі імідж морального символу нації».

Табачник зауважив, що нині Президент намагається будувати свої стосунки з політичними силами з позиції сили. Приклад цього – нинішній круглий стіл, де Ющенко тисне на підписання запропонованого ним універсалу національної єдності без жодних поступок. Хоча, на думку Табачника, для цього Президенту бракує сили та інтелектуального рівня людей, що його оточують. «Ющенко намагається приміряти шапку Кучми, і це виглядає дуже смішно. Це те саме, якщо б дитинка одягала циліндр 60-го розміру», - зауважив він. До речі, нинішні політичні уподобання Дмитра Табачника стали очевидні, - він наче символічно був одягнений в костюм небесно-блакитного кольору.