УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Герман буде прати білизну депутатів Партії регіонів

Герман буде прати білизну депутатів Партії регіонів

Сьогодні в кав’ярні «Барабан» зібралися журналісти, обурені побиттям знімальної групи СТБ членами Партії регіонів, серед яких був нардеп Олег Калашніков.

Вибачитися перед представниками ЗМІ в кав’ярню прийшла народний депутат Ганна Герман. Вона пояснила, що не завжди людина витримує випробування владою, тому й трапляються такі ситуації. «Згадайте, таке трапилося і з президентом Ющенком – владний костюм не так просто носити», - заявила Герман. Вона із сумом додала, що, на жаль, серед членів Партії регіонів трапляються такі люди, що не знають, що журналістів не лише не можна бити і вилучати в нього касету, а й навіть говорити йому не можна, що треба знімати, а що – ні».

«Я щаслива, що цього за півтора року навчився Віктор Янукович», - заявила Ганна Герман, додавши, що Калашникова більше не може називати колегою, і якщо він не понесе покарання – вона складе депутатський мандат.

На питання, скільки можна працювати прачкою в депутатів – регіоналів, Герман відповіла: «сколько нада – столько и буду, пока все не отстираю».

фото Толстый и Тонкий/ОБОЗ