Депутати від БЮТ відкрили вогонь

1,4 т.
Депутати від БЮТ відкрили вогонь

Стрілянина відбулася цієї ночі у Маріїнському парку, що біля Верховної Ради. Вогонь відкрив депутат від блоку Юлії Тимошенко. Він вистрелив гумовою кулею у повітря, щоб захистити намет із символікою своєї партії від депутата з Партії регіонів. Поранених немає. Проте постраждалим себе вважає депутат-регіонал Валерій Бондик, повідомляє «5 канал».

Вночі біля наметів у парку біля Верховної Ради відбулась битва між представниками БЮТ та Партії регіонів. Намети БЮТу, встановлені у небезпечній близькості до наметового містечка регіоналів, їхні мешканці вирішили захищати не на життя, а на смерть. Атакував форпост бютівців парламентарій від Партії регіонів Валерій Бондик. Депутат районної ради Віктор Таран відкрив вогонь у повітря.

«На жаль, пост міліції, який знаходиться тут — я їх розумію, бо він народний депутат — вони просто розвернулися і зробили вигляд, що нічого не відбувається. В цій ситуації, коли мене виштовхнули за бари на асфальт, і почали зривати — он бачите — намет — я розумію, що треба щось робити. І в стані афекту, можливо, це було невірно,я це визнаю, я просто вистрілив в повітря. Для того щоб сюди скликати міліцію і людей. Ефект був колосальний. Через 30 секунд тут були всі», — розповів депутат Дарницької районної ради (БЮТ) Віктор Таран.

Видео дня

«Я не ломал палатки. Это не свойственно мне ломать палатки. Было применено оружие в отношении меня. Я вызвал милицию, какой-то молодой человек начал кричать: «Я позвоню своему тату». Он депутат. Какой он депутат я не знаю. Он применил оружие. Поэтому я вызвал милицию, мы описали, задокументировали», — заперечив йому депутат Верховної Ради Валерій Бондик.

Пан Бондик запевнив, що хоча й не поранений, але загроза його здоров’ю існує. Мовляв, можливий серцевий напад. Лікарі оприлюднити діагноз відмовились.

Слідчий, що прибув на місце пригоди, виглядав дещо розгубленим: «Оскільки громадський порядок тут не був порушений, були якісь прояви пов’язані десь з провокацію. Ми маємо формальні ознаки складу злочину, передбаченого статтею 296 — порушення громадського порядку. Хуліганство».

Скільки триватиме слідство у цій справі, наразі невідомо. Втім, тактично представники БЮТ перемогли. Їхні намети продовжують стояти. Супротивники із Партії регіонів відступили на позиції у парковій зоні.