УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко пообіцяв румунам не псувати каналом природу

Ющенко пообіцяв румунам не псувати каналом природу

Україна приділяє значну увагу стану довкілля при відновленні глибоководного суднового ходу через гирло Бистре. Про це Президент Віктор Ющенко заявив в інтерв’ю румунській газеті «Котідіанул», повідомляє прес-служба Глави держави.

«Україна намагається знайти баланс між соціально-економічними показниками та пріоритетом захисту довкілля. Ми усвідомлюємо важливість збереження для прийдешніх поколінь унікального куточка природи світового значення», – сказав Глава держави.

Президент нагадав, що українська сторона ініціювала комплексний міжнародний моніторинг дельти Дунаю, щоб запобігти шкідливому впливу на природу. «В реалізації цього проекту ми приділяємо велику увагу співпраці з Румунією», – наголосив В. Ющенко. Він відзначив, що питаннями сталого розвитку і охорони довкілля займеться також один з комітетів українсько-румунської Президентської Комісії, протокол про створення якої було підписано в Києві.

Президент відзначив, що однією з головних цілей відновлення суднового ходу через гирло Бистре є вирішення соціально-економічних проблем в Придунав’ї.