"Обоз" поймал "Виагру" в Египте

1,3 т.
'Обоз' поймал 'Виагру' в Египте

Колишня "віагра" Світлана Лобода тиждень провела в не надто дорогому 4-зірковому готелі "Дейз інн Гафі резорт" у Шарм-ель-Шейху (вартість путівки на тиждень - близько 460 доларів на одну людину разом із перельотом і дворазовим харчуванням).

Разом зі Світланою відпочити в Єгипті прибула негритянка Віка з колишньої групи "Капучіно" (Лобода до "ВІА Гри" теж співала в цьому гьорлз-бенді) і ще троє подруг. Бойфрендів не було, але охочих познайомитися вистачає й на курорті. Тим паче, до цього стимулювало супервідверте бікіні поп-співачки - чорні стрінги з рожевою "оторочкою".

Дівчата без комплексів плавали догори задами на матраці, їздили на екскурсії, брали участь у вечірніх розвагах біля басейнів, які організовували італійські аніматори. Зокрема, одного вечора команда Лободи активно стрибала у басейн й шукала на швидкість розкидані там виделки. Були також танці й водіння пікантних хороводів: перша людина просовує руку між ноги, нагинається, а наступний у вервечці бере її за руку.

...Від'їжджаючи, компанія Лободи довго сперечалася на ресепшені з приводу оплачених чи не оплачених рахунків. З'ясувалося, що з англійською мовою у співачки погано...

Фото "Обоз".