УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Донецький клан намагаються знищити «Донецьку мафию»

912
Донецький клан намагаються знищити «Донецьку мафию»

Спільний проект «ПОРА-Антимафія» «Донецька мафія» висвітлює факти про зародження й становлення донецького клану. Про це повідомляє прес-служба «Пори».

Євген Золотарьов, член політради ГП ПОРА, коментуючи цю подію, зазначив: «Приємно, що тема криміналізації політики цікавить громадян, які, ознайомлюючись з цією інформацією, можуть робити певні висновки. У тому числі і політичні. Водночас, тривожно від того, що цю книгу не читають правоохоронці й політики, в тому числі ті, які в силах зупинити процес зростання криміналізації суспільства».

Автор книги, голова фонду «Антикорупція» Борис Пєнчук зауважив: «Те, що ця книга сьогодні є на часі підтверджено і народним інтересом до книги, і тим судовим позовом, що пред'явив до авторів колишній начальник УВС Донецької області (потім - начальник служби безпеки компанії Р.Ахметова "СКМ"), а нині - народний депутат В.Малишев. І що цікаво, його позов з'явився відразу ж після того, як фонд "Антикорупція" зажадав від Генеральної прокуратури перевірки відносно розстрілу в м. Донецьку директора Донецького пивзаводу Ю.А.Павленка, і порядку переходу цього підприємства у власність Р.Ахметова (завод "Сармат"), розстрілу С.М.Романа, і порядку переходу його підприємства "Скандік-Юг" у власність Бориса Колесникова (фірма "Юг").

Ми також зробили запит, який стосується відомої кондитерської корпорації "Київ-Конті", і причин нерозкриття вбивств багатьох бізнесменів у період становлення "Донецького клану".

Ми поставили питання про можливий зв'язок пана Малишева з цим кланом ще у ті часи, коли він займав посаду начальника УВС. Проте, МВС і Генпрокуратура так і не дали нам відповіді. Також ми відправили лист Президентові України з проханням узяти на контроль наші запити в МВС і ГПУ. Чекаємо тепер відповіді з Адміністрації Президента».