УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Мешканки Запоріжжя можуть потрапити до Книги рекордів Гіннеса

624
Мешканки Запоріжжя можуть потрапити до Книги рекордів Гіннеса

12-річні сестри-двійнятка Таня й Наталя Сироти підіймають штанги, вдічі важчі за себе. Дівчатка не завжди могли похвалитися міцним здоров'ям: після народження вони одразу потрапили до реанімації й ледве вижили.

Важкою атлетикою дівчата займаються з 9 років і відтоді на здоров'я не скаржаться. Батьки задоволені спортивними досягненнями доньок.

Людмила Сирота, мати: - Они очень любят, они очень любят этот спорт. Они бы здесь в зале и днем, и ночью были

Сьогодні під наглядом представника Української книги рекордів Гіннеса Наталка Сирота виконала класичний поштовх штанги вагою спочатку 100, потім 105 кілограмів. Після цього Тетянка Сирота виконала присідання зі штангою у 130 , а потім 140 кілограмів. Вага самих сестер не перевищує 65 кілограмів, тож ці рекорди у 12-річному віці не може адекватно оцінити навіть їхній тренер, серед вихованців якого є чемпіони Європи.

Микола Дубов, заслужений тренер України:

- Мне трудно сказать, перевести во что-то. Я только могу сказать, в тяжелой атлетике если брать, то, что сейчас толкнула Наташа 105 кг, это всего не хватает 5 килограмм до уровня мастера спорта международного класса. Поэтому она уже может участвовать в международных соревнованиях. Но, естественно, пока маленькие, их не допустят.

Малий вік сестер - єдина перепона для їхньої спортивної кар'єри. Вони виконали норматив майстра спорту, але це звання присвоюється з 14 років. Дівчатка мріють стати олімпійськими чемпіонками, але на ігри 2008 року не поїдуть, оскільки їм ще не виповниться 16-ти. Сестри готуються до Олімпіади 2012 року, а поки впевнено відповідають на дошкульні запитання журналістів щодо користі від занять зі штангою.

Журналіст:

- От тяжелой атлетики не портится фигура

Таня:

- нет

Журналіст:

- а Наташа как считает

Наталка:

- Я тоже так считаю. Красивая фигура будет

Тепер, після необхідних формальностей, імена маленьких запорізьких штангісток можуть з'явитися у Книзі рекордів Гіннеса.