newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

В "Нашій Україні" думають, що Янукович злякався телевізора

204
В 'Нашій Україні' думають, що Янукович злякався телевізора

"Всі ці заяви з боку Партії Регіонів про те, хто є рівним опонентом для Януковича на дебатах, свідчать лише про одне – маніакальне побоювання лідера регіонів центрального телебачення", - наголосила керівник інформаційного департаменту штабу "Нашої України" Тетяна Мокріді.

Видео дня

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі НСНУ.

"Якщо у Януковича так багато питань до Порошенка, то хай він їх поставить йому в прямому ефірі, а не ретранслює через прес-службу. Інакше це схоже на гру в схованки, при чому один з гравців дуже боїться телевізора", - сказала вона. "Виникає питання, кого Партія Регіонів ховає в регіонах і не випускає на центральний рівень. Партія, лідер якої претендує на роль загальнонаціонального політика, не може перетворювати його на "людину в футлярі", - сказала Мокріді. За її словами, "інформаційну блокаду Януковичу влаштував його власний штаб після цілої низки інформаційних минулорічних проколів".

"За самотелеблокадою Партія Регіонів ховає справжні "таланти" Януковича", - сказала керівник інформаційного департаменту штабу "Нашої України".