У скандалі на виборах у Кіровограді звинувачують НУ і БЮТ

198
У скандалі на виборах у Кіровограді звинувачують НУ і БЮТ

За події в Кіровограді несуть політичну відповідальністьі «Наша Україна» та БЮТ. Саме їх представники у ТВК допомагали одному з кандидатів зняти з виборчих перегонів лідера Олександра Нікуліна.

Видео дня

Про це заявив Михайло Бродський, повідомили «Обозревателю» у його прес-службі.

«НУ» і БЮТ — ті політичні сили, які в Мукачевому боролися за право виборців самим обирати собі мера, за демократію в окремо взятому місті, а нині зайняли нішу гнобителів громадських свобод, звільнену не так давно СДПУ(о)», — наголосив Бродський.

«Зрив виборів у Кіровограді свідчить про те, що в Україні відсутня влада як інститут дотримання законності у країні, — заявив депутат Київради. — Технології зриву виборів у Мукачевому та Черкасах у ще більш спотвореній формі втілені у Кіровограді: міська ТВК, грубо порушуючи закон, позбавила кіровоградців права проголосувати за фаворита виборів Олександра Нікуліна».

Бродський запитує, чи варто витрачати кошти платників податків на утримання кіровоградських СБУ та МВС, прокуратури, якщо члени ТВК дозволяють собі, забарикадувавшись у ніч виборів, не видавати рішення комісії про зняття кандидата самому Нікуліну, тим самим позбавляючи його права оскаржити незаконне рішення у суді.

Депутат також нагадав, що Богдан Губський, причетний до зриву двох виборів мера Черкас, нещодавно став заступником голови партії Батьківщина. «За які заслуги, Юліє Володимирівно, — риторично запитав Бродський. — І ви далі будете наполягати, що справедливість є? А за що ж тоді боровся Богдан Губський у Черкасах?»

Про вибори у Кіровограді читайте тут.