Щеплення хорошого смаку українській літературі

Щеплення хорошого смаку українській літературі

Катерина Хінкулова народилася в Києві, закінчила Національний університет «Києво-Могилянська Академія», з середини 90-х живе у Лондоні, працює продюсером новин БіБіСі. Перекладає вірші для гурту «Танок на Майдані Конго», прилітає в Київ в середньому двічі на місяць.

Видео дня

Брати Капранови, директори видавництва «Зелений пес» започаткували серію сучасної серйозної літератури «Майбутні класики». «Це романи і письменники, яких ми вважаємо гідними того, щоб увійти у справжню велику українську літературу. На четвертій сторінці кожної книги ми висловлюємо власну думку про текст, і самі обираємо рукописи, тобто серія відображає наші смаки. Хочемо зробити українській літературі своєрідне щеплення доброго смаку і подолати легку істеричність, яка переважає серед книг, які тепер видають».

Серію відкриває «британський десант» - двоє авторів українського походження, які живуть в Лондоні. Окрім «36 пісень про життя» виходить «Панікоффскі» Ріо Кундера, журналіста радіо «Свобода». Продовжує серію роман Сергія Кокотюхи «Зоопарк або діти до 16»  

Презентація першої книги відбулася в п’ятницю. Першими читачами Хінкулової стали учасники гурту «ТНМК» Фагот та Фоззі.

Відомо, що Фоззі буде співведучим  «Галопом по Європах», ОБОЗ поцікавився, як це вплине на його творчі успіхи в гурті. На що той відповів, що гурт не залишить ніколи. І вважає, що його телепроекти, кіноматографічні проекти і навіть сольні музичні альбоми тільки збагачують та потужно апгрейдують його особистість, а значить і на гурт впливають виключно у позитивному руслі.

Як Фагот, так і Фоззі, як відомо, активно беруть участь у боротьбі за переклад фільмів українською і разом з іншими зірками озвучують картини та мультики.

Цього тижня ТНМК підбиватимуть підсумки десяти сезонів своєї творчості, з цієї нагоди обіцяють багато показати.

Сподіваємось, представники всіляких популярних гуртів і надалі позитивно впливатимуть на справу українського кіновидавництва.