Івченко хоче, щоб Корнякова залізла до його ліжка

Івченко хоче, щоб Корнякова залізла до його ліжка

Колишній керівник НАК «Нафтобаз України» Олексій Івченко назвав політичним замовленням вчорашні заяви заступника генпрокурора Тетяни Корнякової, в яких вона звинувачує «Нафтогаз» в нецільовому використанні державних коштів.

Видео дня

«Антикризовики» таким чином хочуть забруднити ще одного помаранчевого політика», — цитує слова Івченка прес-служба «Нашої України».

За його словами, обвинувачення Корнякової «можна поставити у один рядок із розправою над Міністерством оборони або Міністерством внутрішніх справ».

Івченко спростував інформацію Корнякової і повідомив, що фінансових зловживань не могло бути, адже НАК «Нафтогаз» працював виключно відповідно до затвердженого Кабміном фінансового плану. Він назвав заяви Корнякової казками для населення. «Наголошую, це — «фігня» і новорічна мішура», — заявив він.

Івченко також порадив Корняковій ще перевірити, де і коли він вечеряє та ночує.

Нагадаємо, 22 листопада заступник Генпрокурора України Тетяна Корнякова заявила, що колишнє керівництво НАК «Нафтогаз Україна», її дочірня компанія, а також Міністерство палива і енергетики України використовували кошти компанії не за цільовим призначенням.