Богатирьова пропонує Ющенку сісти за круглий стіл

Богатирьова пропонує Ющенку сісти за круглий стіл

Фракція Партії регіонів наголошує на необхідності покласти край різноманітним спекуляціям на тему «хто-кому-що винен» у взаємовідносинах «Президент України — Прем’єр-міністр України; Секретаріат Президента України — Кабінет Міністрів України».

Видео дня

Про це йдеться у заяві фракції ПР у Верховній Раді, поширеній прес-службою партії.

«Фракція Партії регіонів наголошує на необхідності завершення періоду кулуарних сутичок, в основі яких лежить правова невизначеність. Уже давно країна живе за новими правилами, ухваленими в ході політичної реформи. Однак і досі цей факт реальності не сприймається деякими політиками», — заявляють «регіонали».

«На жаль, на сьогодні знову маємо потенційний простір для конфлікту: Кабінет Міністрів України подав до парламенту законопроект «Про Кабінет Міністрів України», водночас свій варіант готує Секретаріат Президента. Пройде зовсім мало часу, і суспільство буде знову активно переживати тему конфлікту між Кабінетом Міністрів і Президентом України», — відзначають у ПР.

Для «остаточного попередження і розв’язання цих суперечок» фракція Партії регіонів пропонує зібрати національний круглий стіл, за участю Президента України, Кабінету Міністрів України, представників парламентських фракцій, представників Секретаріату Президента, науковців, експертів, діячів громадськості. Разом обговорити і виробити консенсусне бачення засад державного управління в рамках нової парламентсько-президентської моделі.

«Тим самим ми разом зробимо історичний крок: створимо систему реалізації влади, яка буде діяти ефективно незалежно від політичних персоналій. Суспільство нарешті буде знати, хто, за що і в якому обсязі відповідає», — наголошується у заяві.