newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Олег Зарубінський: Президент розуміє, що нашіптування необ’єктивні

180
Олег Зарубінський: Президент розуміє, що нашіптування необ’єктивні

Президенту радять бути більш радикальним, щоб не відставати від прем’єра Юлії Тимошенко. На нього намагаються впливати так звані „шептуни”, але досягти свого їм досить складно – глава держави звик сам робити висновки. Такі думки висловив народний депутат Олег Зарубінський, фракція НПУ, коментуючи для „Львівської газети” питання про можливість стороннього впливу на рішення Віктора Ющенка:

Видео дня

„Якщо дивитися “поміж рядками”, то мені здається, що технологи Президента радять йому нині бути динамічнішим і радикальнішим, оскільки таку позицію займає Юлія Тимошенко.

Під час виборчої кампанії я переконався: впливати на Віктора Ющенка не надто легко. Шептунів дійсно є чимало. Також маємо конкуренцію між тими, хто вирішує, з ким зустрічатися Президентові, а з ким ні, кого можна записати на прийом, а кого не слід. Це, звичайно, неприємно та нагадує колишні часи.

Однак В. Ющенко часто не те що не прислухається, а просто фільтрує те, що йому говорять із різних боків. Він – розумна людина, яка пройшла масу випробувань і чудово розуміє: ті чи інші нашіптування здебільшого мають характер необ’єктивного інформування. Тому гадаю, все-таки остаточний висновок щодо того чи іншого питання – це прерогатива самого Президента.”