newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Йосип Вінський: Адмінреформа - непродуманий крок

201
Йосип Вінський: Адмінреформа - непродуманий крок

За словами народного депутата України, першого секретаря політради Соціалістичної партії України Йосипа Вінського, введення адміністративної реформи в нашій державі - непродуманий та незбалансований крок. Про це він заявив в інтерв’ю журналістам.

Видео дня

«Введення адміністративної реформи - це абсолютно непродуманий та незбалансований крок влади, - переконаний депутат. - Соціалісти виступають проти її впровадження, аргументуючи це тим, що подібного роду реформування неприйнятне на теренах нашої держави».

На переконання Вінського, «ми не маємо права робити поспішні дії по впровадженню конструктивних змін адміністративного характеру, бо цим самим можемо призвести до непоправимих наслідків. І виконавча, і законодавча влада повинні працювати для народу і на благо народу - все необхідно робити виключно для покращення життя людей».

«Останні події, пов’язані із так званим пілотним проектом адміністративних нововведень, показали повне та категоричне неприйняття реформи населенням, - підкреслює соціаліст. - Про яке реформування на «благо» народу в цьому випадку може йти мова?!»

Підсумовуючи розмову, Вінський запевнив, що «даний проект адміністративної реформи не має жодного шансу пройти у Верховній Раді».