newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Депутати "РУ": Массандрівський палац захоплено

153
Депутати 'РУ': Массандрівський палац захоплено

Народні депутати просять прем'єр-міністра Юлію ТИМОШЕНКО та генерального прокурора Святослава ПІСКУНА вивчити ситуацію щодо “захоплення Масандрівського палацу в Криму під президентську резиденцію”.

На ранковому засіданні парламенту голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН зачитав депутатський запит Миколи КОМАРА та Олексія КОРСАКОВА (члени фракції “Регіони України” до прем'єр-міністра, генерального прокурора, голови Фонду державного майна Валентини СЕМЕНЮК щодо ситуації “із захопленням під президентську резиденцію Масандрівського палацу в Криму”.

Крім того, В.ЛИТВИН оприлюднив запит депутата Володимира ЯВОРІВСЬКОГО до керівника Державного управління справами Президента про надання вичерпної інформації про кількість державних резиденцій та вартість їх утримання для державного бюджету України, яка ретельно приховувалась під час президентства Леоніда КУЧМИ.

Видео дня

Також було зачитано запит депутатів Равіля САФІУЛІНА та Олексія ЛЕЛЮКА до голови СБУ Олександра ТУРЧИНОВА, генерального прокурора, міністра внутрішніх справ Юрія ЛУЦЕНКА щодо перевірки інформації, оголошеної заступником міністра внутрішніх справ Геннадієм МОСКАЛЕМ стосовно незаконного розподілу власності у Донецьку.

http://www.unian.net/