newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Матеріали на екс-голову Львівської ОДА Степана Сенчука передадуть до прокуратури

234
Матеріали на екс-голову Львівської ОДА Степана Сенчука передадуть до прокуратури

Комісія Львівської облради з депутатської етики, регламенту, законності та військових проблем на вчорашньому засіданні вирішила скерувати до прокуратури матеріали у справі звернення підприємця Глушка до облради щодо приватизаційних порушень, які вчинив екс-керівник ОДА Степан Сенчук, – повідомила Західну інформаційну корпорацію прес-служба Львівської обласної ради.

Довідка ЗІКу.

17 травня львівський підприємець, директор ТзОВ «Контракт» Василь Глушко під час прес-конференції, організованої спільно із заступником голови Львівської облради Ігорем Держком, оприлюднив заяву-звернення до Президента України, прем’єр-міністра та голови Львівської обласної ради, у якій звинуватив екс-голову Львівської ОДА та обласної ради Степана Сенчука у зловживанні службовим становищем та протизаконній підприємницькій діяльності (приватизацію низки підприємств, які ввійшли в корпорацію «ЕкоЛан», приватизації житлових приміщень, виділення земельних ділянок тощо).

Видео дня

Підприємець попросив вище керівництво держави «дати вказівку відповідним органам провести всебічне розслідування діяльності екс-глави області Сенчука С.Р. відповідно до законодавства».

Натомість С.Сенчук у своїй заяві назвав дії В.Глушка та І.Держка «публічним наклепом», підставою для якого стала «гіпотетична можливість повернення Сенчука у політику» та оголосив про свій намір «подати судовий позов до пана Держка про моральне і матеріальне відшкодування за поширення неправдивої інформації».

31 травня голова обласної ради М.Сендак доручив комісії з питань депутатської етики, регламенту, законності та військових проблем (голова М.Ваврин) та комісії з питань приватизації та майна (голова О.Канівець) розглянути і підготувати пропозиції щодо звернення директора ТзОВ «Контракт», акціонера ВАТ «Львівагрореммашпостач» В.Глушка.

http://zik.ua/