Омельченко просить Ющенка розібратись, за яких обставин Козаченко вбив людину

279
Омельченко просить Ющенка розібратись, за  яких обставин Козаченко вбив людину

Народний депутат Григорій Омельченко просить Віктора Ющенка перевірити обставини минулорічного вбивства в Одесі, яке скоїв народний депутат Олексій Козаченко, встановлені журналістом Володимиром Бойком в результаті власного журналістського розслідування. Про це йдеться у відкритому листі народного депутата Омельченка на ім’я Президента України.

Зокрема, за словами депутата, Володимир Бойко встановив, що трагедія сталася після того, як двоє молодих людей, серед яких був і загиблий, попросили у Леоніда Козаченка закурити. Однак у відповідь почули спочатку нецензурну лайку, а потім народний обранець через вікно свого автомобіля почав стріляти в них з пістолета. Дві кулі влучили у громадянина Жеребка.

„За свідченням очевидців, – пише Омельченко – після цього на місце пригоди прибули охоронці Козаченка, які вдягнули на громадянина Жеребка наручники й забили його до смерті ногами та гумовим кийком”.

Видео дня

З’ясувалося також, що в момент скоєння злочину пан Козаченко перебував у стані алкогольного сп’яніння. Це встановили прибулі пізніше на місце події працівники міліції.

Омельченко звертає увагу Президента на те, що кримінальна справа, порушена за фактом вбивства, була витребувана з прокуратури Одеської області до Генпрокуратури й там закрита. Офіційно – за відсутністю складу злочину.

Однак, Омельченко стверджує, що за таку послугу Козаченко начебто сплатив хабар у розмірі 5 млн. доларів США.

Читайте також:

Журналіст Бойко звернувся до Омельченка у справі Козаченка

"З метою… недопущення подальших жертв у „справі Козаченка” прошу винести обговорення питання про вбивство, скоєне цим народним депутатом, на Комітет Верховної Ради… "