УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

19 декабря в гостях у «Обоза» был Богдан Бенюк

19 декабря в гостях у «Обоза» был Богдан Бенюк

Прошу відповісти - а чого ви не з Ющенком, а з Тягнибоком? Помаранчеву революцію за нашу свободу та демократію робив ж Ющенко, а не Тягнибок?

Перемогу робив не Ющенко, а перемогу робили ви, я і ще мільйони людей. І Ющенка ніхто не зраджує, бо це не президентський вибір. Це треба вміти розмежовувати.

Ваше ставлення до Путіна як українця, і якби ви були росіянином?

Я дуже його поважаю за його позицію. І дотримуюся її щодо любові до свого народу, до своєї батьківщини. І колись він сказав мудру фразу: «Россия – великая страна, в ней живут много народов, которых мы любим и уважаем. Но приоритет мы отдаем русской нации и русскому языку». І це правильно.

Ваше ставлення до газового конфлікту?

Це питання вирішується дуже просто, і ним треба було зайнятися ще з 1990 року: забезпечити Україну не в повній залежності від Росії, а шукати альтернативні шляхи, і повірте, що на сьогоднішній день не було б такої пригоди. А в подальшому – з нашими сусідами треба жити за європейськими мірками – платити їм грошима. І все.

Изменилось ли, по вашему мнению, состояние и отношение к украинской культуре после смены власти?

Це питання надзвичайно складне, і безумовно за порухом палички воно не вирішується, але пріоритет української культури має бути в повній мірі, і таким чином вона зможе себе популяризувати і вижити.

Богдане, Ви - геній. Яким новим спектаклем порадуєте поціновувачів?

Я – геній?! Можливо. Я не заперечую. Подобається бути розумним :) Наступна вистава, яку ми будемо ставити при підтримці фармацевтичної фірми «Дарниця», це буде класика – «Запорожець за Дунаєм».

Скажіть, а яку свою роль ви не любите найдужче (чи любите найменше)?

Я вважаю, що кожен артист повинен до останньої краплі своєї крові любити будь-яку роль, яку він виносить на огляд глядачів. Інакше він не має права з’являтися на сцені. І тому мої всі ролі мені дорогі.

Чи плануєте якісь нові проекти на ТБ?

Пропозиції є, але вони всі мавпують, перепрошую за слово, багато програм-близнюків, які ідуть по різних каналах. Мене такі варіанти не цікавлять, а тим паче розважального плану. Я відчуваю, що мені прийшов час вести серйозні політичні програми. Що й буде доказано.

Чи плануєте Ви спробувати себе в режисурі?

Звичайно, що планую. І практикуюся вже давно. Рано чи пізно це скоро має стати публічним. «Ой, хто-хто, Миколая любить, ой, хто-хто Миколаю служить, тому Святий Миколай на всякий час помагай».

А що для Вас є відпочинок? Де будете відпочивати на свята?

Відпочинок для мене є завжди робота – одна закінчується, друга починається. Але точно буду дома на Святвечір і піду колядувати по сусідах. І навіть зробимо вертеп.

Ви - забезпечена людина? Скільки вам потрібно для щастя грошей?

Не знаю, бо я про це не думав. З рештою, мені здається, що не в грошах щастя. А в щасті спілкуватися з вами. Давайте будемо любити один одного!

Дякую вам всім за звернення до мене. Бажаю в 2006 році многая вам літ, здоров’я, дочекатися наступного року, і, що дуже важливо, щоб ваші рідні були завжди з вами!

Повний текст веб-конференції можна прочитати на сторінці:

http://old.obozrevatel.com/ov4/conference.php?id=83