newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Результати голосування все ж таки оголосять сьогодні

156
Результати голосування все ж таки оголосять сьогодні

За інформацією джерела "Оглядача" в українському ЦВК, уже зведено дані за 99,4% протоколів. Згідно з результатами, які планують оприлюднити сьогодні ввечері, Віктор Ющенко випереджає Януковича більше ніж на 130 тисяч голосів (близько 0,5%).

Видео дня

Засідання комісії, на якому планується оголосити результати виборів, мало відбутися вчора о 12:00, але через відсутність протоколів було перенесено на сьогодні, 9 листопада, 12:00.

Учора Ківалов зустрічався з Президентом України Леонідом Кучмою, якому докладав про хід підбиття підсумків голосування 31 жовтня.

На запитання Кучми про затримку в підрахунках Ківалов заявив, що "затримки немає", нагадавши, що закон про вибори президента дає ЦВК десять днів для оприлюднення офіційних даних.

"Це можна було наступного дня зробити й через 2 дні. Але я і сьогодні не можу цього зробити. Біда в тому, що немає протоколів. Чому? Ми починаємо розбиратися", доповів Ківалов Президентові.

Ківалов знайшов винних у затримці підрахунку. За його словами, винні у всьому голови територіальних виборчих комісій, які не передають протоколи в ЦВК. "Я можу їх тільки просити, щоб вони передали, а вони говорять мені, що у нас термін до 11 числа", додав Ківалов.